Pushkin logo Pushkin logo Pushkin logo
Pushkin logo
Pushkin logo
Pushkin logo
Pushkin logo

 Apsveicam!

 Valsts prezidenta apbalvojums Bronzas medaļa 48.starptautiskajā olimpiādē fizikā (Indonēzijā) Olga Marčenko un Aleksejs Jeļisejevs

2017. GADA 1. SEPTEMBRA
svētku plāns

 

  Skolēnu pulcēšanās pie liceja. 9:45 – 10:00
1. Svinīgais akts veltīts mācību
gada sākumam.
10:00 – 10:30
2. Audzināšanas stunda
klasēm :

3.a, 2.a, 3.b

1.- 4. kl
5. – 7.kl, 8. – 12.kl

 

9:00 – 9:40


10:45 - 11:25

 

AUDZINĀŠANAS STUNDAS TEMATS:
1. – 7. klases:
“Jaunu zināšanu priekšā: mūsu klase jaunajā
mācību gadā.”
8.– 12. klases:
“Puškina licejs jaunajā mācību gadā: mācību
iestādes specifika, Nolikuma par liceju un Licejistu
statūtu prasības.”


 

 Apsveicam!

 

48. Starptautiskajā olimpiādē fizikā.

 

Bronzas medalu ieguva Aleksejs Jeļisejevs, (12.c)

 

 

Apsveicam!


Rīgas reģiona un Rīgas izglītojamo zinātniski pētniecisko darbu konferencē 23.03.2017.


1. pakāpes diploms – Jegors Bikovskis , Stefans Ponomarjovs (12.c)
1. un 3. pakāpes diploms – Alisa Kolesņicenko (11.a)
2.pakāpes diploms –  Aleksandrs Jangols (12.a)
3. pakāpes diploms – Anastasija Katkēviča, Valērija Ragaļeviča (12.c)
                                       Vladislavs Daņilovs (11.a) , Darja Peņkova (12.a)
                                       Dobriņa Piļugins, Laura Žuka (12.a)


Valsts skolēnu zinātniskajā konferencē


3. pakāpes diploms - Jegors Bikovskis , Stefans Ponomarjovs (12.c)
piedalīšanās - Alisa Kolesņicenko (11.a)

 

Apsveicam!


Rīgas pilsētas ekonomikas  18.olimpiādē


2.vietu ieguva        Aleksejs Jeļisejevs (12.c),

atzinību                   Mihails Rovinskis (12.c).         

Par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei izteikta pateicība ekonomikas skolotājai Ainai Joppei.


Apsveicam!


Rīgas pilsētas filozofijas 3.olimpiādē


atzinību  ieguva    Arina Krivenko (12.a)


Apsveicam!


Rīgas pilsētas fizikas 67.olimpiādē


2.vietu  ieguva    Aleksejs Jeļisejevs (12.c),
3.vietu  ieguva    Vladislavs Vasiks (9.c).

Par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei izteikta pateicība skolotājai Olgai Marčenko.



Apsveicam!


Rīgas pilsētas franču valodas 47.olimpiādē


1.vietu  ieguva    Kristīne Mogiļevceva (12.c)
                               Ksenija Korotecka (12.a)

Par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei pateicība skolotājai Susannai Mkrtčjanai.

Apsveicam!


Rīgas pilsētas informātikas (programmēšanas)  30.olimpiādē


3vietu ieguva         Aleksejs Jeļisejevs (12.c)

Par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei izteikta pateicība informātikas skolotājai Ļ.Ļeskovai.


Apsveicam!


Aleksejs Jeļisejevs (12.c) ir uzaicināts piedalīties fizikas valsts 67.olimpiādē, kas notiks 2017.gada 6.-7.aprīlī  LU Fizikas un matemātikas fakultātē, Zeļļu iela 25.  Olimpiādes atklāšana plkst.9.40. Jābūt līdzi personas apliecinošam dokumentam.


Aleksejs Jeļisejevs (12.c) ir uzaicināts piedalīties informātikas (programmēšanas) valsts 30.olimpiādē, kas notiks 2017.gada 28.02. -01.03. Liepājas Valsts tehnikumā.

Aleksejs Jeļisejevs (12.c) ir uzaicināts piedalīties ekonomikas valsts 18.olimpiādē, kas notiks 2017.gada 2.martā LU Ekonomikas un vadības fakultātē, Aspazijas bulvāris 5. Reģistrācija no plkst.10.00 līdz plkst.10.30.

Aleksejs Jeļisejevs (12.c) ir pieteikts piedalīties matemātikas valsts 67.olimpiādē, kas notiks 2017.gada 9.-10.martā Rīgas valsts 1.ģimnāzijā Raiņa bulv. 8.


Kristīne Mogiļevceva (12.c) un Ksenija Korotecka (12.a) ir uzaicinātas piedalīties franču valodas valsts 47.olimpiādē. kas notiks 2017.gada 4.martā LU Humanitāro zinātņu fakultātē, Visvalža iela 4A, 401.telpā. Reģistrācijas no plkst.9.30.  Atklāšana plkst.10.00.


Apsveicam!


Rīgas pilsētas krievu valodas un literatūras 31.atklātajā olimpiādē


2.vietu  ieguva    Diana Piskuna (10.a),
                              Ksenija Korotecka (12.a),
                              Kristīne Mogiļevceva (12.c)

3.vietu                 Alīna Vasiļenko (8.a)
 
atzinību              Ksenija Pohodina (8.c)

Uzaicināti piedalīties olimpiādes 3.posmā   Ksenija Korotecka (12.a),     Kristīne Mogiļevceva (12.c), Diana Piskuna (10.a), Alīna Vasiļenko (8.a).
Trešais posms notiks 2017.gada 18.martā Rīgas 40.vidusskolā, Tērbatas iela 15/17. Dalībnieku reģistrācija no plkst.10.30. Olimpiādes atklāšana plkst.11.00.
Olimpiādes dalībniekiem pirms olimpiādes jāuzrāda olimpiādes vadītājiem personu apliecinošu dokumentu.

 Par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei izteikta pateicība skolotājai Gaļinai Režepai un skolotājam Andrejam Jefremovam.


Apsveicam!


Rīgas pilsētas latviešu valodas 33.olimpiādē 7.-8.klases skolēniem


3.vietu ieguva         Anastasija Žukova (8.c).

Par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei izteikta pateicība latviešu valodas un literatūras skolotājai Kristīnai Voitekai.

Apsveicam!


Matemātikas valsts 67.olimpiādē


III pakāpes diplomu ieguva   Aleksejs Jeļisejevs (12.c).


Apsveicam!


Rīgas pilsētas matemātikas 67.olimpiādē (5.-8.kl.)


atzinību ieguva    Amālija Kogane (8.c),
                               Arturs Gurinovičs (7.b),
                               Igors Kokorevičs (6.b),
                               Anna Jadčenko (6.a)


Apsveicam!


Rīgas pilsētas matemātikas 67.olimpiādē (9.-12.kl.)


1.vietu ieguva   Aleksejs Jeļisejevs (12.c);
3.vietu -          Valērijs Zujevičs  (9.c),
tzinību -          Aigars Lipiņš (9.c)    
 

Par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei izteikta pateicība matemātikas skolotājām  Irinai Kravčenko un Irēnai Kozlovskai.


Apsveicam!


Rīgas pilsētas vācu valodas 47.olimpiādē


2.vietu  ieguva    Ksenija Pohodina (8.c).
K.Pohodina ir uzaicināta piedalīties olimpiādes 3.posmā kas notiks 2017.gada 9.martā RIIMC, Kaņiera iela 15, plkst.12.00.

Par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei izteikta pateicība skolotājai Ludmilai Grelei.


Apsveicam!


Valsts krievu valodas un literatūras 31.atklātajā olimpiādē


atzinību  ieguva    Diana Piskuna (10.a).


Apsveicam!


Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās konkursā


atzinību ieguva         Dmitrijus Michailovas (9.c).

Par liceja audzēkņu augstiem sasniegumiem atzinība mājturības un tehnoloģiju skolotājai Tatjanai Suhanovai.

 

Apsveicam!


Valsts fizikas 67.olimpiādē


3.pakāpes diplomu  ieguva    Aleksejs Jeļisejevs (12.c)